Valorant Ucuza Random Elmas Hesap Satın Almak

Blog Başlığı

Valorant Nedir ?

Riot Games tarafından geliştirilen ve Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) ile Overwatch’a benzerliğiyle dikkat çeken Valorant’ı tamamen erişime açmasının ardından tüm dünya üzerinde online şekilde oynanmaya başlandı. Bu gelişmeler sonrası bazı kullanıcılar ise oyundaki skinlere fazla para dökmek yerine ucuza hesap almayı tercih etti. Ucuza nasıl hesap alınır? Detayları yazımızda. İyi okumalar.

Valorant Ucuza Hesap Al ?

Valorant oyunu kullanıcıların kullanması için çok güzel skinler üretip oyun içi markette satışa çıkarmakta. Kullanıcılar bu skinleri çok beğensede fiyatları cep yakmakta. Sizlere sunabileceğimiz en iyi çözüm ise Valorant Pazarı yani ucuzahesapci.com üzerinden ucuza hesaplara göz atmaktır. Bir skin'e 200 ₺ gibi rakamlar ödeyeceğinize 60 70 skinli hesaplara 40 tl ödeyebilirsiniz.

Valorant Hesap Satın Al Güvenilir Mi?

Biz elimizde her zaman pasif hesapları barındırıyoruz ancak kullanıcılarımız bu duruma inanmayıp güvenemeyebiliyorlar. Biz sizlerin güvenebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yaptığımız şeylerden biriside hesaplara garanti sunmaktır. Alacağınız hesaplar için hesaptan hesaba 12-72 saat garanti bulunmaktadır. Garanti ise hesabın başına gelebilecek her sorunu karşılamaktadır ve birebir hesap değişim taahütüdür.

Nasıl satın alabilirim ?

İstediğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetinize girip ödemeyi tamamlayın. Ardından siparişiniz sisteme girilecek, hesabınız hazırlanmak üzere işleme konulacaktır. İşleme konulduktan yaklaşık 1 saat sonra tüm işlemler hallolup hesaplar teslim edilmektedir ancak olası gecikmeleri hesaba katarsak kullanıcılarımıza maksimum 1 saatte teslimat sözü veriyoruz. 1 Saat'i geçmesi durumunda otomatik iade yapıyoruz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Diğer Yazılar

Blog
Valorant Random Hesap Elmas Hesap
16.04.2022 tarihinde yayınlandı
Blog
TOPTANHİZMETLER DİSCORD AÇILDI
31.07.2022 tarihinde yayınlandı