PUBG MOBİLE RANDOM HESAP

Blog Başlığı

Bedava PUBG Mobile Hesapları Nereden Alınıyor?

PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar hiçbir tedarikçi aracılığıyla temin edilmemektedir. Hatta ve hatta birçok kullanıcı söz konusu hesapların güvenilirliği konusunda endişeye düşse de hesaplar ekip arkadaşlarımız tarafından oluşturulduğu için endişe duymanıza gerek olmadığını söyleyebiliriz. Bir diğer husus olarak bazı hesapların hediye UC kodu ile paylaşıldığını bilmelisiniz. Bu tabii ki tamamıyla sizin şansınıza kalmış bir durum olduğu için aldığınız hesabın içerisinde UC kodu çıkmazsa diğer hesapları denemelisiniz.

Ücretsiz PUBG Mobile Hesap Listesi Ne Zaman Güncelleniyor?

PUBG Mobile Ücretsiz Hesapları paylaştığımız listemiz belirli zaman dilimlerinde güncellenmektedir. Bu zaman dilimleri de genellikle liste içerisindeki hesapların bittiği aralıklar oluyor. Ekip arkadaşlarımızla birlikte manuel olarak oluşturduğumuz hesapları listeye ekliyoruz. Bir diğer husus olarak eğer ki liste içerisinde aktif bir hesap bulamıyorsanız doğrudan yorum bölümünden bizimle iletişime geçerek yeni hesap talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz PUBG Mobile Hesaplarının İçerisinde UC Bulunuyor Mu?

Bir önceki başlıklarda da bahsettiğimiz gibi birçok kullanıcı için paylaştığımız bedava PUBG Mobile hesapları tamamıyla karışık olarak paylaşılmaktadır. Bu sebeple de listeden alacağınız bazı hesapların içerisinde UC bulunabilir. Tüm UC’ler sponsorlar tarafından dağıtıldığı için güvenlik konusunda da herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.


 

Pubg mobil hesabı satın al Oynamak istiyorsanız şimdi tam zamanı! Yeni çıkan Pubg mobil hesabı satın al oyununu uygun fiyata satın alarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
Hesaba Twitter Veya Mail girişi ile giriş yapabilirsiniz. (alt-mail girişi veya bağ garantisi verilmemektedir.)


 

Hesabı aldıktan sonra ne yapmam gerekli ?

 

Tüm bilgileri üzerinize almanız gerekmektedir. (mail adresi ile giriş yapmanız gerekmektedir)

Hesap ban yerse ne yapmam gerekli ?

 

İlk girerken bansız olacaktır daha sonra eğer siz ban yedirirseniz sorumlusu toptanhizmetler değildir.

Hesabı aldım iade etmek istiyorum iade edebilir miyim ?

 

Pubg mobil hesaplarını iade edemezsiniz!

 

PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri PC 2021

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10.
  • İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
  • RAM: 3 GB.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar, günümüzde birçok kişi tarafından internet ortamında fazlasıyla aratılıyor. İlgili oyunda hesap oluşturmak birçok kişi için kolay olsa da bazı kullanıcılar hesap oluşturma işlemleriyle uğraşmak istemediği için ücretsiz hesap talebinde bulunuyor. Biz de henüz herhangi bir kişi tarafından oyuna giriş dahi yapılmamış hesapları sizlerle paylaşarak oyundan aldığınız hazzı tamamıyla size özel olan hesaplarla en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyor. Bu içeriğimizde sizlerle paylaştığımız hesapların tamamı manuel olarak açılmış ve herhangi bir ban durumu ile karşı karşıya kalmamıştır. Hâl böyle olunca siz de gönül rahatlığıyla hesaba giriş yapıp oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

 

etiketler  pubg mobile,pubg mobile hile,pubg mobile redeem,pubg mobile uc hilesi,pubg mobile emulator,pubg mobil hesap satın al.

 

 

Diğer Yazılar

Blog
Valorant Random Hesap Elmas Hesap
16.04.2022 tarihinde yayınlandı
Blog
Roblox Random Elmas Hesap
16.04.2022 tarihinde yayınlandı